A kora reggeli lelki gyakorlatokon való részvétel és az azt követő bőséges reggeli elfogyasztása után elkezdődnek a mindennapos gyakorlati tevékenységeink. Saját szóhasználatunkban szolgálatnak nevezzük ezeket a személyre szabott feladatokat, habár egy szemlélő a gyakorlatban 7-8 órás intenzív munkának mondaná. Mindez mégis szeretetteli szolgálattá válik, hiszen a meditációnk és célunk mindeközben az, hogy az odaadásunkkal örömet okozzunk Krisnának.
Mik ezek a “farmos életmód és turisztikai látványosság adta” szolgálatok? A “nagykonyhai” tevékenységekről már szó esett korábban, lássuk hát -a teljesség igénye nélkül- a többi tevékenységi kört is: vendégfogadás, templomi imádat, tehénvédelem, biogazdálkodás, karbantartás, adminisztráció, tájrendezés, iskolai és tanfolyami oktatás, Öko-völgy program és végül de nem utolsó sorban a szociális tevékenységek. Hát…ez éppen nem kevés dolog! Mindezek részei, képezik farmközösségünk tagjainak a napi gyakorlati tevékenységét…
Folytatjuk?
Természetesen igen 🙂
Tegyen nálunk egy vidám kirándulást Ön is, a családjával együtt!
Képgaléria: ITT
Hari Om!
Van lehetőség beköltözni egy- két hónapra a Krisna völgybe, vállalva minden munkát és feladatot?
28 éves vagyok, jó teherbirású, vallásos
Szeretnék örömmel, odaadó szolgálatot végezni Krisnának.
Köszönöm a lehetőséget.
Üdvözlettel,
Solymári Szilvia
T. Krisna-völgy! Érdeklődni szeretnék, hogy önök beoltatják-e magukat a H1N1 vírus ellen? Mit javasolnak másoknak?
FP
Nyáron kisfiammal egy csodás napot töltöttünk el a völgyben, a mai napig hatása alatt vagyok, emléke a lelkemben és a csuklómon van azóta is.